menu

PARADISUS VARADERO RESORT & SPA *****

od 48 190,- Kč
Varadero
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Paradisus Varadero se nachází u pláže Varadero a je obklopen zahradou o velikosti 56 000 km2. Hotel je situován 30 km od letiště Varadero a 140 km od mezinárodního letiště v Havaně.

Vybavení hotelu

V hotelu Paradisus Varadero je hostům k dispozici šest restaurací (4 a la carte, jedna bufetová restaurace a jeden Beach Grill/Buffet restaurant otevřený v době oběda), bar u bazénu, lobby bar a piano bar, obchod se suvenýry, fitness centrum. Hosté mohou využít také služeb Yhi Spa “Aguas Marinas” lázeňského centra o rozloze téměř 2000 m2. V hotelu funguje dětský klub (pro děti od 1 do 4 let) a mini klub pro děti od 5 do 12 let. K dispozici je konferenční místnost (500 m2), která může být rozdělena na dvě menší místnosti a jednací místnost pro menší setkání o velikosti 30 m2.

Vybavení pokoje

V hotelu Paradisus Varadero se nachází celkem 421 pokojů. Pokoje jsou umístěny v celkem 28 dvoupodlažních bungalovech. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů a župany, dále klimatizaci, LCD TV s USB vstupem, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, žehličku a žehlicí prkno, terasu / balkon s výhledem na oceán nebo do zahrady. Kategorie ubytování: 344 Junior Suite 72 Junior Suite s výhledem na moře 6 Family Junior Suite s výhledem na moře 6 Suite Deluxe s výhledem na moře 48 Master Junior Suite s královským servisem 26 Master Junior Suite s výhledem na moře a královským servisem 6 Master Junior Suite Romance s královským servisem 2 Garden Villa s královským servisem Royal Service Paradisus Varadero (královský servis) zahrnuje VIP služby recepce, individuální check-in a check-out, přednost při rezervaci ve specializovaných restauracích, restaurace a bar, bazén a vyhrazený úsek pláže, 24hodinová pokojová služba, služby majordoma, minibar s prémiovými nápoji, župan a pantofle, plážová taška s osuškou, individuální transfer letiště–hotel–letiště, návštěva hydrotermálního okruhu (jednou za pobyt, na vyžádání), 15minutová masáž (jednou za pobyt, na vyžádání).

Stravování

Ultra all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení ve vybraných časech, večeře v restauracích á la carte (nutno předem zarezervovat, omezeno kapacitou), alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby po celých 24 hodin, pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealkoholické nápoje).

Sport a zábava

Bazén (2 400 m2) s dětskou částí, bazén pro vodní sporty. Stolní tenis, široká nabídka vodních sportů, tři tenisové kurty, plážový volejbal, kurzy potápění, fitness centrum (tělocvična, sauna, jacuzzi, hydromasáže, bahenní terapie), široká nabídka animačních programů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Varadero-Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu (Kuba bezpodmínečně vyžaduje uzavření cestovního pojištění pro hrazení léčebných výloh na celou dobu pobytu) * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * vstupní turistickou kartu (nutné vyřídit před odletem, na letišti po příletu již nelze) * transfery z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena