menu

PARADISUS PUNTA CANA *****

od 16 690,- Kč
Punta Cana
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Na jednom z nejkrásnějších míst rekreační oblasti Punta Cana, podél půvabné pláže Bávaro, která se vyznačuje bělostným pískem, křišťálově čistou vodou a bujnou vegetací s palmami leží hotel Paradisus Punta Cana. Celý tento překrásný areál leží 25 minut od letiště Punta Cana, případně 3,5 hodiny od Santo Domino.

Vybavení hotelu

Deset restaurací (bufetová, čínská, barbecue, italská, mexická, japonská, mořská, brazilská, romantická a steaková), sedm barů s domácími i zahraničními nápoji, denní a večerní programy, vodní sporty, potápění, 4 osvětlené tenisové kurty, neomezené možnosti hraní golfu na hřišti El Cocotal, kasino, lázeňské centrum světové úrovně s vířivkou, parní lázní a saunou. Je zde také fitness, spinning, ekologický park k procházkám, možnosti vyjížděk na koních, horolezecká stěna a lukostřelnice.​  K hotelu patří rozlehlý bazén ve tvaru jezera.

Vybavení pokoje

Pokoje a apartmá resortu Paradisus Punta Cana byly navrženy tak, aby se postaraly o všechny možné detaily a zajistily tak klid a pohodlí. Užijte si luxusní dovolenou a nezapomenutelný zážitek, kde se budete cítit výjimečně v jedinečném prostředí u pláže Bávaro. Hotel má kapacitu 580 pokojů charakteru apartmá s opticky oddělenou obývací zónou, jsou klimatizované, mají minibar, trezor, rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, žehličku a za poplatek vysokorychlostní internet. K pokojům patří také terasa se zahradním nábytkem.

Stravování

​Hotel je vyhlášený svým bohatým programem all inclusive.

Náš názor

​Ideální volba pro Vaši luxusní relaxační či goflovou dovolenou...

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkové junior suite s all inclusive * neomezený golf na hřišti Cocotal Golf And Country Club Punta Cana


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena