menu

ANSE CHASTANET *****

od 8 590,- Kč
Karibik » Svatá Lucie
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Anse Chastanet je jediný hotel na Svaté Lucii s ikonickým výhledem na hory Piti a Gros Piton, které se vznášejí nad Karibským mořem. Jeho poloha je nepřekonatelná, soukromé panství o rozloze 600 bujných tropických akrů lemují dvě karibské pláže s jemným pískem a nedotčenými korálovými útesy hned u pobřeží. Součástí pozemku resortu jsou historické plantáže Anse Mamin a Emerald Estate, kde resort pěstuje vlastní ekologické produkty.
Majitel architektury Nick Troubetzkoy vášnivě věří v přírodu. Proto vytvořil hotel, v němž je zeleň a květiny, vůně a vrcholky hor, moře a zpěv ptáků nedílnou součástí vaší dovolené. Nejenže na pevnině máte k dispozici památku světového dědictví UNESCO ukotvenou u dvou vrcholů, ale dvě křišťálově čisté zátoky resortu jsou součástí vyhlášené mořské rezervace chránící kilometry barevných korálových útesů plných tropických ryb.

Vybavení hotelu

Resort Anse Chastanet nabízí celkem 49 prostorných a pohodlně zařízených pokojů, z nichž 37 je rozmístěno na svěžích stráních a 12je zasazeno do tropické zahrady na úrovni pláže. V resortu naleznete měkké písečné pláže, 12 km turistických tras v údolí Anse Mamin, 3 restaurace s pestrým menu, 2 bary a navíc Jungle Grill v Anse Mamin, dále resort nabízí exkurze a pronájem aut, 2 plážové butiky, Kai Belte Spa, potápěčské centrum Svatá Lucie, vodní centrum, galerii výtvarného umění, knihovnu, půjčovnu kol a kajaků. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Vybavení pokoje

12 pokojů je zasazeno do tropické zahrady na úrovni pláže, a 37 pokojů je roztroušených po svahu pokrytém květinami. Abyste co nejlépe využili panoramatický výhled a osvěžující vítr, mají osmiúhelníkové bělostné domky balkóny s květinovými závěsy a žaluziová okna.
Mimořádně velká luxusní a prémiová apartmá podtrhují vizionářskou, inovativní a někdy i rozmarnou stránku Nicka Troubetzkoye: v jednom apartmá je balkon postaven kolem vzrostlého červeného stromu gommier, v jiném je balkón obklopen červenými květy vznosného stromu. Některé z nich mají čtvrtou stěnu zcela otevřenou k výhledům, a přesto jsou zcela v soukromí.

Stravování

Lákavý výběr menu je k dispozici na několika intimních místech na svazích a na pláži a také si můžete předem rezervovat soukromé stravování na pláži Anse Chastanet nebo v lázeňské chatě Kai Mer s výhledem na Karibik. Ať už máte chuť na jemnou tropickou karibskou kuchyni, exotické kreolské chutě nebo jednoduchá grilovaná jídla, najdete zde vše a ještě více. Mezi zdejší kulinářské možnosti patří také svatolucijsko-indické menu s názvem Apsara, zcela veganská restaurace Emerald's a v neposlední řadě Jungle Grill pro denní pohodové stolování na hotelové druhé pláži Anse Mamin.

Sport a zábava

Jistě si vyberete z řady nabízených sportovních a zábavních aktivit jako například jóga, šnorchlování, potápění, tenis, plavba při západu slunce, projíždky na projížďky nebo cyklistika v džungli, turistika a pozorování ptáků mezi ruinami koloniální plantáže z 18. století. V resortu je Vám k dispozici také skvěle vybavené fitness centrum.
Ti méně aktivní mohou jednoduše nic nedělat, ležet na pláži nebo se nechat hýčkat v lázních Kai Belté. Váš pobyt zde nebude úplný, pokud si neužijete lázně Kai Belté (v patolštině: dům krásy), které se nacházejí na úrovni pláže mezi plážovou restaurací a potápěčským centrem. K dispozici je 5 klimatizovaných léčebných místností, kadeřnický a nehtový salon pod širým nebem a také kabina Kai Mer pod širým nebem s výhledem na útes Anse Chastanet.
Základem zdejších lázní je respekt k jedinečnosti každého jednotlivce. Profesionálně vyškolení a licencovaní terapeuti jsou odhodláni dosahovat dokonalosti, jsou prodchnuti nadšením a jsou hrdí na to, že poskytují individuální a oddané služby. Terapie kombinují starobylé i moderní techniky přirozeným způsobem. Jsou navrženy tak, aby přinášely rovnováhu a vyrovnanost a vyhovovaly potřebám každého jednotlivce.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena