menu

1 HOTEL HANALEI BAY *****

od 16 500,- Kč
Kauai
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru
Luxusní 1 hotel Hanalei Bay je dokonakou oázou pro Vaše tělo i duši! Uprostřed panenské přírody na březích divokého oceánu s dechberoucími panoramaty pohoří ostrova Kauai se nachází tento luxusní a zároveň přírodní wellness hotel, kde si skvěle odpočinete po dobrodružném objedvování vnitrozemí ostrova Kauai. 

Poloha

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází na nádherném pobřeží Napali na ostrově Kauai a nabízí přímý přístup na pláž.

Vybavení hotelu

Udržitelné útočiště wellness v jednom z nejkrásnějších míst na světě. Je navržen tak, aby vás vtáhl do zázračné přírody Kauaʻi a nabídl vám celou řadu outdoorových dobrodružství, lázeňských procedur, fitness, výživu, jedinečné programy, vybrané akce a místní zážitky vytvořené tak, aby obohatily a zlepšily vaši celkovou pohodu a zanechaly vás zcela zregenerované a naplněné.

Vybavení pokoje

1 Hotel Hanalei Bay nabízí celkem 252 pokojů včetně 51 apartmá. Promyšlené prvky vnáší do každého prostoru přírodu, původní zeleň, regenerované materiály, ložní prádlo z organické bavlny a výhled do svěžích zahrad, na vysoké hory nebo na třpytivý záliv Hanalei.
Komfortní služby, jako je 24hodinová pokojová služba a nabídka polštářů, a také výhody, jako je klimatizace a župany, jsou samozřejmostí.

Mezi další vybavení všech pokojů patří: * Recyklace, LED žárovky a ekologické čisticí prostředky. * Koupelny s ekologickými toaletními potřebami a vysoušeči vlasů. * HD televizory s kabelovými programy. * Minilednička, dětská postýlka zdarma a kávovary/čajovary.

Stravování

Pět restaurací a barů nabízí čerstvou, místní a trvale udržitelnou kuchyni z hotelové ekologické zahrady a sousedních farem. Během pobytu v resortu si můžete pochutnat na čerstvých místních mořských plodech v místní restauraci Kauai Grill nebo na klasické havajské kuchyni v restauraci Makana Terrace. V areálu se nachází také Nalu Kai Grill and Bar, který nabízí menu inspirované středomořskou kuchyní.

Sport a zábava

Princeville Makai Golf Club a Kilauea Lighthouse jsou další dvě doporučená místa k návštěvě. Potápění a šnorchlování nabízí skvělé možnosti, jak poznat okolní podmořský svět, nebo můžete vyhledat dobrodružství s turistickými/cyklistickými stezkami a zipliningem v okolí.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena